jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Pirmdiena, 2015. gada 30. marts
Otrās Lieldienas kopā ar orķestri "Rīga"

Profesionālais pūtēju orķestris RĪGA 

Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” aicina ģimenes uz kopīgiem svētkiem Otrajās Lieldienās, 6. aprīlī plkst. 13.00 kinoteātrī „Splendid Palace”. Diriģenta Raita Ašmaņa vadībā orķestris atskaņos pavasarīgi gaišu mūziku un visiem interesentiem būs iespēja izgatavot mūzikas instrumentus no lietām, kuras atrodamas mums apkārt ikdienā.

Pavasara festivāla WINDSTREAM ietvaros orķestris „Rīga” ik gadu piedāvā kādu interaktīvu pasākumu vai aizraujošu atrakciju mūzikas pavadībā.

Šogad bērniem tiek dota iespēja radoši izpausties dažādu mūzikas instrumentu veidošanas meistardarbnīcās kopā ar komponisti Marinu Gribinčiku, kura izgudrojusi dažādus atjautīgus veidus, kā izgatavot instrumentus no it kā šķietami ikdienišķiem priekšmetiem, kas pieejami ikvienam. Plastmasas pudeles, kartona kārbas, kokteiļsalmiņi un dažādas citas pilsētvidē tik ierastas lietas pārtaps neparastos instrumentos. Izejmateriāli darinājumiem būs pieejami pasākuma norises vietā.

Darbnīcu noslēgumā bērniem būs iespēja ne tikai klausīties, bet arī ieskandināt izgatavotos mūzikas instrumentus kopā ar Profesionālo pūtēju orķestri „Rīga” un diriģentu Raiti Ašmani.

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO