jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Piektdiena, 2015. gada 15. maijs
Uzsākta biļešu tirdzniecība koncertciklam „NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ „RĪGA”

Profesionālais pūtēju orķestris RĪGA 

Šodien, 15. maijā uzsākta biļešu tirdzniecība 2015./2016. mācību gada koncertciklam „Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA!”. Jau septīto sezonu Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” aicina jaunāko klašu skolēnus uz četrām aizraujošām sarunām par un ap mūziku sezonas garumā. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Lielās intereses dēļ jaunajā 2015./2016. mācību gadā  pieejami divi abonementi - trešdienās plkst. 13:00 un sestdienās plkst. 13:00. Koncertu cikls notiek plašajā un skanīgajā kinoteātra „Splendid Palace” zālē, kur uz kinoteātra ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas.

Koncertciklā „Nāc, ieklausies orķestrī „Rīga” mazie klausītāji nereti tiek aicināti līdzdarboties, atbildot uz jautājumiem un veicot dažādus ritmiskus vai muzikālus uzdevumus. Bērniem iespēja gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas.

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO