jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Ceturtdiena, 2015. gada 03. septembris
RTU kolektīvos jaunu dalībnieku uzņemšana!

Dziedi, dejo, spēlē vai muzicē! Mēģināt vari visu septembri! Rīgas Tehniskās universitātes Kultūras centrs (RTU KC) jaunajā studiju gadā studentus aicina pārbaudīt savas dejas, dziedāšanas, instrumenta vai teātra spēlēšanas prasmes kādā no 11 RTU mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem. Uzņemšana kolektīvos norisināsies visu septembri.

Apliecināt savu dziedātprasmi ikviens aicināts sieviešu korī «Delta»vīru korī «Gaudeamus»jauktajā korī «Vivere» vai vokālajā ansamblī «Jauna nianse». Instrumentālistus savos kolektīvos aicina studentu pūtēju orķestris «SPO»RTU bigbends un stīgu ansamblis «Gaiva». Savukārt gan instrumentālās, gan vokālās prasmes iespējams apliecināt postfolkloras grupā «Vecpilsētas dziedātāji»

aunus dejotgribētājus savā kolektīvā aicina Tautas deju ansamblis «Vektors», kā arī Mūsdienu deju studija. Savukārt tos, kuriem sirdī tuvs teātris, aicina studentu teātris «Spēle» un «Kamertonis» (krievu val.).

RTU kolektīvi paver iespēju ārpusstudiju laiku pavadīt radoši un aizraujoši, ienesot dzīvē ne vien iknedēļas balss, ķermeņa vai gara treniņu, bet arī jaunus draugus, piedzīvojumus un emocijas. RTU studenti sajūt sevi droši stāvam uz lielajām skatuvēm, piedalās Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos, Baltijas studentu Dziesmu un deju svētkos «Gaudeamus», citos nozīmīgos Latvijas kultūras notikumos, kā arī starptautiskos konkursos un festivālos.

RTU kolektīvus vada tādi Latvijas kultūras pasaulē labi zināmi cilvēki kā Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģents Gints Ceplenieks, Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģents Ivars Cinkuss, Deju svētku Goda virsvadītājs Uldis Šteins, kā arī Baltijas studentu Dziesmu un deju svētku «Gaudeamus» pūtēju orķestru virsdiriģents Māris Martinsons.

Kolektīvu mēģinājumu laikus, kā arī kontaktpersonas iespējams apskatīt šeit.

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO