jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Trešdiena, 2016. gada 21. decembris
Andrejs Osokins aicina jaunos mūziķus uz meistarklasēm

la.lv 

Līdz 27. janvārim iespējams pieteikties pianista Andreja Osokina bezmaksas meistarklasēm, kuras notiks 25. februārī.

Meistarklasēs galvenokārt gaidīti 12 līdz 20 gadus veci pianisti, taču rīkotāji sola, ka izskatīti tiks visi pieteikumi un no tiem atlasīti 4-5 perspektīvākie mūziķi.

“Meistarklases tiek organizētas, lai komunikācijā ar pasaules slaveno pianistu Andreju Osokinu topošie mūziķi ne tikai celtu savu profesionālo līmeni, bet arī smeltos iedvesmu un iedrošinājumu savai profesionālai izaugsmei, kā arī gūtu motivāciju un pieredzi dalībai meistarklasēs un konkursos pēc savas iniciatīvas arī turpmāk,” pauda meistarklašu rīkojošās aģentūras “Aira Laiviņa Artists” pārstāve Jana Kuzmenkova.

Meistarklašu nobeigumā notiks klātesošās auditorijas saruna ar Andreju Osokinu, kurā visiem klausītājiem un meistarklašu dalībniekiem būs iespēja ielūkoties pianista karjeras tapšanā un specifikā, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus par šo tēmu.

Savukārt 25. februāra vakarā Mūzikas namā “Daile” notiks Andreja Osokina šīs sezonas vienīgais solokoncerts Rīgā, kurā tiks prezentēts arī pianista pirmais studijas soloalbums “Dedication” (“Veltījums”), kas tapis sadarbībā ar lielāko Polijas mūzikas ierakstu kompānijas “DUX Recording Producers’’. Solokoncertā tiks atskaņoti latviešu komponistu – Jāzepa Vītola, Volfganga Dārziņa un Artura Maskata, kā arī pasaules klasiķu Johanesa Brāmsa, Morisa Ravēla un Sergeja Prokofjeva skaņdarbi. Katrs meistarklašu dalībnieks iegūs trīs ielūgumus uz solokoncertu, kā arī soloalbumu “Dedication” ar autogrāfu.

resursi www

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO