jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Pirmdiena, 2017. gada 16. janvāris
Aicina pieteikties Cēsu novada kultūras projektu konkursam

diena.lv 

Pašvaldības aģentūra Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs ir izsludinājusi 2017.gada kultūras projektu konkursu Cēsu novadā, lai bagātinātu pilsētas kultūrvidi, saglabātu kultūrvēsturisko mantojumu un veidotu laikmetīgu kultūras piedāvājumu, pavēstīja centra pārstāve Ilona Asare.

Cēsu novada pašvaldība kultūras projektu konkursa norisei šogad atvēlēti 10000 EUR. Viena projekta atbalstam maksimāli var tikt piešķirti 700 EUR.

Prioritāri šogad tiks atbalstīti tie projektu iesniedzēju plānotie pasākumi un iniciatīvas, kas tiek veidotas kopīgā sadarbībā ar citām kultūras organizācijām vai nozarēm.

Atbalstam var pieteikt visdažādāko kultūras jomu projektus – koncertu, izrāžu, izstāžu rīkošanu, radošo darbnīcu, kultūrizglītojošu pasākumu organizēšanu, kultūrvēsturisku materiālu izdošanu u.c. – tās kultūras norises, kuru realizācija plānota Cēsu novadā.

Projektu konkursa nolikums pieejams interneta mājas lapaswww.cesis.lv sadaļā Kultūra. Projektu pieteikumi iesniedzami Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā līdz šī gada 3.februārim. Projekta pieteikumus var iesniegt juridiskas personas un tās fiziskas personas, kas reģistrējušās kā saimnieciskās darbības veicējas. Pieteikumu iesniedzējiem jāplāno savs līdzfinansējums vismaz 20% apmērā no projekta kopējām izmaksām.

Projektus izvērtēs pašvaldības aģentūras Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs apstiprināta komisija. Finansiāls atbalsts tiks piešķirts tiem projektiem, kas saņems augstāko vidējo vērtējumu atbilstoši noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem, kas atspoguļoti konkursa nolikumā – projekta aktualitāte un atbilstība noteiktajām prioritātēm, skaidri definēti projekta mērķi un iesniegtās tāmes pamatotība, kā arī projektu rezultātu pieejamība plašai mērķauditorijai.

Cēsu novada kultūras projektu konkurss tiek rīkots ik gadu kopš 2008. gada. 

resursi www

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO