jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Pirmdiena, 2017. gada 10. aprīlis
Rīgas Doma zēnu koris uzstāsies Londonas Karaliskajā Albertholā

LETA 

Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā no 14.aprīļa līdz 18.aprīlim piedalīsies Starptautiskajā jauniešu koru festivālā Londonā, kura laikā sniegs koncertu prestižajā Londonas Karaliskajā Albertholā, informēja Rīgas Doma zēnu kora direktore Ilze Baumane.

Staprtautisko jauniešu koru festivālu organizē Londonas Karaliskā Alberhola un Nacionālais Lielbritānijas jauniešu koris. Festivālā piedalās astoņi izcili jauniešu un bērnu kori no četriem pasaules kontinentiem, kas saņēmuši īpašu uzaicinājumu. Kori no Honkongas, Indonēzijas, Izraēlas, Norvēģijas, ASV, Dienvidāfrikas, Lielbritānijas, kā arī Rīgas Doma zēnu koris no Latvijas divās dienās sniegs solo priekšnesumus un kopkora koncertu.

Latvijas simtgades gaidās Rīgas Doma zēnu koris savā solo priekšnesumā Karaliskajā Albertholā, kas šogad atzīmē 146.dzimšanas dienu, iepazīstinās klausītājus ar Baltijas valstu mūziku. Skanēs Pētera Vaska, Jura Karlsona, Vitauta Miškina un Urmasa Sisaska “a cappella” skaņdarbi, bet uzstāšanās noslēgumā zēnu kora un pianistes Agneses Egliņas izpildījumā tiks atskaņots pasaulē iemīļotais Johannessa Brāmsa skaņdarbs “Ceļā pie mīļotās”. Festivāla noslēgumā koncertā “Vispasaules balsis” 17.aprīlī visi astoņi pasaules vadošie jauniešu un bērnu kori diriģenta Bena Gernona vadībā vienosies Džonotana Dova kantātes “Bērns bija” izpildījumā kopā ar “Southbank Sinfonia” orķestri, soprānu Luīzi Alderu un tenoru Robertu Mareju.

resursi www

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO