jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Pirmdiena, 2017. gada 17. aprīlis
Ar diviem labdarības koncertiem Rīgā viesosies koris no Lielbritānijas

la.lv 

Aprīļa beigās, pirmo reizi Latvijā ar diviem labdarības koncertiem viesosies koris no Lielbritānijas “In Voco Parentis” un tā muzikālais vadītājs Džons Perijs, vēsta koncerta rīkotāji “Baltic Breeze Travel”.

Gadsimtiem senas un klausītāju iemīļotas korāļu melodijas angļu tradīcijās būs iespējams baudīt 29. aprīlī plkst. 18 Sv.Jāņa baznīcā un 30. aprīlī plkst. 18:30 Svētā Pestītāja Anglikāņu baznīcā Rīgā.

“In Voco Parentis” korī apvienojušies Kembridžas Universitātes Karaliskās koledžas skolas studentu vecāki un draugi. Kora repertuārā ir gan klasiskās mūzikas skaņdarbi, gan arī laikmetīgi opusi, tostarp kora pasūtinātais Duglasa Veilanda jaundarbs. Pēdējo gadu koncertu programmās ietvertas arī 1930.-1940. gadu kompozīcijas džeza un svinga stilā. Koris ik gadus piedalās nozīmīgu opusu atskaņojumos ar simfoniskā orķestra dalību Kembridžā, kā arī dodas ārvalstu turnejās, kuru laikā sniegti koncerti Il Redentore katedrālē un Sv. Marka bazilikā, Venēcijā.

Kolektīvs regulāri iesaistās labdarības aktivitātēs un ar priekšnesumiem savācis tūkstošiem Lielbritānijas mārciņu gan vietēja, gan valstiska mēroga labdarības organizācijām. “In Voco Parentis” koncertu programmas ir atraktīvas un daudzpusīgas; to izpildījums – tehniski virtuozs un muzikāli uzrunājošs. Kora mākslinieciskais vadītājs Džons Perijs.

Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertos būs bez maksas, ar ielūgumiem. Uz koncertu Sv.Jāņa baznīcā Rīgā ielūgumus ir iespējams saņemt visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, bet ieeja koncertā Svētā Pestītāja Anglikāņu baznīcā Rīgā būs brīva, bez ielūgumiem.

resursi www

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO