jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Ceturtdiena, 2017. gada 11. maijs
Zināmi Kompozīcijas katedras jaundarbu konkursa rezultāti

 

Šī gada 9.maijā plkst 17.00 JVLMA Ērģeļu zālē izskanēja Kompozīcijas studentu instrumentālās kamermūzikas JAUNDARBU KONKURSS. Jau sesto gadu konkursu rīko Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija sadarbībā ar Pētera Vaska fondu.

Konkursa mērķis ir veicināt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas topošos komponistus radīt jaunus skaņdarbus noteiktiem instrumentiem. Šogad jaundarbi tika rakstīti flautai un klavierēm. Skaņdarbus vērtēja komponisti Pēteris Vasks, Imants Zemzaris, muzikoloģe Baiba Kurpniece un flautiste, JVLMA docente Ilze Urbāne.

Labākās kompozīcijas tika apbalvotas ar naudas balvām, un šogad 2. vietu ieguva asoc.prof. Rolanda Kronlaka kompozīcijas klases studente Agita Reķe ar skaņdarbu Kaleidobeska un lekt. Jāņa Petraškevica  maģistrante Evija Skuķe ar kompozīciju Satin manas debesis savā būrī un guli. Naudas balvas tika piešķirtas arī divām 3.vietas laureātēm Madarai Pētersonei un Alisei Rancānei kā arī Vitai Rozēnai(flauta) un Veronikai Zubairovai(klavieres) par izcilu interpretāciju. 

Apsveicam laureātus un novēlam radošo izdošanos arī turpmāk.

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO