jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Ceturtdiena, 2017. gada 02. novembris
Tiek atklāta pirmā platformā Latvijā, kurā atrast visus pasākumus vienuviet - KURP.ES

Kristīne Komarovska 

Svinīgi tiek atklāta pirmā platforma, kurā atrast visus pasākumus vienuviet - Kurp.es

Šis gads ir pavēris izaugsmes iespēju vairākiem jaunradītiem latviešu “startapiem” jeb jaunuzņēmumiem. Viens no tādiem ir arī online pasākumu kalendārs - platforma “Kurp.es”, kas jau šobrīd ir kļuvis par lielāko pasākumu meklēšanas vietni Latvijā. 1.novembrī, “Kurp.es” komanda laiž klajā arī jauno mājaslapu, kurā tās apmeklētājiem tiks piedāvātas vairākas parocīgas funkcijas un tehnoloģiskie risinājumi pasākumu meklēšanai.

Interneta vietnē Kurp.es būs iespēja atrast visus aktuālos publiskos pasākumus Rīgā un lielākajās norises vietās Latvijā – koncertzālēs “Cēsis”, “Gors”, “Lielais Dzintars” un citviet. Pasākumus būs iespējams atlasīt pēc interktīvās kartes, datuma, pasākuma veida ( seminārs, koncerts, pasākumi bērniem u.c.) un citiem kritērijiem.  

Portāla Kurp.es idejas autors un uzņēmuma vadītājs Gustavs Upmanis par šīs platformas radīšanu komentē: “Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs par savu sapņu hobiju uzskata dažādu pasākumu apmeklēšanu, bet cik ironiski, ka līdz šim brīdim, 21.gs. Latvijā nevienam nebija izdevies radīt platformu kas apkopotu visus pasākumus vienuviet. Cik reižu gan nav gadījies palaist garām kādu sev saistošu pasākumu, meklēt cauri vairākām lapām, skrollēt, gūglēt, lai atrastu kāroto? Mēs sapratām, ka ir laiks atrisināt šo problēmu, un tā arī radās kurp.es.”

Kurp.es kā jaunradīts potenciāls produkts iekļuvis Radošo industriju biznesa inkubatorā, kā arī ieguvis galveno balvu Latvia Travel Tours rīkotajā ideju konkursā tūrisma attīstībai, kā arī piesaistījis inestīcijas no Latvia Tours. Tāpat ideja ar labiem panākumiem tikusi pārstāvēta arī konkursā “Radām novadam”, “Creative Business Cup” un citos. Cītīgākie pasākumu apmeklētāji un organizatori jau paspējuši atzinīgi novērtēt inovatīvo ideju, jo lapas sekotāju skaits ievērojami aug ar katru mēnesi.

Uzņēmuma radošā komanda cer, ka ar jauno lapas versiju izdosies piesaistīt gan vēl vairāk pasākumu entuziastu, gan “izvilkt no dīvāna” arī pašus kūtrākos. Tādēļ tūlīt pēc lapas palaišanas paredzēts sākt darbu arī pie tālākas funkciju attīstības, to starpā pie krievu un angļu valodas versijām, izplesties pa Latviju, kā arī iespējas sekot jau konkrētiem māksliniekiem un pasākumu organizatoriem. Šos jaunumus varam sagaidīt kurp.es lapā jau līdz šī gada beigām. 


Kurp.es platformai iespējams sekot līdzi arī sociālajos tīklos

Facebook https://www.facebook.com/kurpespasakumi/

Instagram https://www.instagram.com/kurp.es/  


 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO