jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Ceturtdiena, 2017. gada 30. novembris
Kora Latvija 75 gadu un Ērika Ešenvalda 40 gadu jubilejas koncerts Liepājā

Inga Zālīte, VAK “Latvija” Mediju pārstāve 

Svinot Valsts Akadēmiskā kora Latvija 75 gadu un Ērika Ešenvalda 40 gadu jubileju, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars 1. decembrī plkst. 19.00 izskanēs jubilejas koncerts, kas ir arī komponista jaunā albuma No neatminamiem laikiem prezentācija.  Programmā iekļauti Ērika Ešenvalda pēdējo gadu skaņdarbu Latvijas pirmatskaņojumi.


Koncertā piedalās: Liepājas Simfoniskais orķestris, Valsta akadēmiskais koris Latvija, kā arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktie kori INTIS (diriģente Ilze Valce)
un Laiks (diriģente Ilze Balode), PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas meiteņu koris (diriģents Andris Kontauts).


Valsts Akadēmiskā kora Latvija mākslinieciskais vadītājs Māris Sirmais būs šī koncerta diriģents.

“Priecājamies muzikāli svinēt dubultsvētkus - Valsts akadēmiskā kora Latvija 75 gadu un mūsu tuvā drauga un komponista Ērika Ešenvalda jubileju, kurus atzīmēsim ar jaunā albuma No neatminamiem laikiem atvēršanu. Albumā ir iekļauti komponista skaņdarbi Valsts akadēmiskā kora Latvija izpildījumā, kurus šajā rudenī ierakstījām Jāņa baznīcā,” stāsta Valsts Akadēmiskā kora Latvija direktors Māris Ošlejs.


Ē. Ešenvalds aicina uz koncertu: https://youtu.be/6EvF8LwR_PM

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO