jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Piektdiena, 2017. gada 01. decembris
Biedrība “Musica Humana” aicina uz adventes laika koncertiem

 

Biedrība “Musica Humana” un koncertu mākslinieciskais vadītājs un diriģents Pēteris Vaickovskis aicina uz adventes laika koncertiem Rīgas dievnamos.

Pirmajā adventē, 3. decembrī, plkst. 20.00 Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā koncertā “Baroka laika mūzika” uzstāsies senās mūzikas vokālais ansamblis “Modus Vivendi”, Raimonds Melderis /baroka vijole/, Agate Burkina /baroka vijole/, Māra Botmane /baroka čells/, Ainārs Paukšēns /viola da gamba/, Kārlis Kundrāts /taustiņinstrumenti/.

Trešajā adventē, 17. decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā koncertā “Venēcijas ziemassvētki” uzstāsies senās mūzikas vokālais ansamblis “Ars Antiqua Riga”, Lāsma Meldere-Šestakova /baroka vijole/, Zane Grosa /baroka vijole/, Ieva Nīmane /senie pūšaminstrumenti/, Vairis Nartišs /sakbuts/, Kaspars Majors /sakbuts/, Pēteris Vaickovskis /sakbuts/, Ainārs Paukšēns /viola da gamba/.

Diriģents Pēteris Vaickovskis par koncertiem: “Adventa laiks ir īpašs ar to, ka meklējam gaismu ne tikai ārpasaulē, bet katrs sevī. Renesanses un baroka laika mūzikā šis laiks izskan gan priecīgi un pacilājoši, tomēr aicina arī apstāties un no jauna apliecināt būtisko. Tas ir brīnumu un mīlestības laiks, kurā jārod iedvesma visam jaunajam gadam. Aicinu visus to piedzīvot caur brīnišķīgajiem mūzikas stāstiem, kas izvedīs cauri renesanses un baroka laikam.”

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un Valsts kultūrkapitāla fondam, ieeja koncertos bez maksas.


Biedrības “Musica Humana” projektu koordinatore

Kristiāna Vaickovska


 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO