jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Otrdiena, 2018. gada 07. augusts
Dziesmu svētku biedrības aicinājums

 

Aizritējuši Latvijas simtgades Dziesmu svētki un ir lieliska pēcgarša, vai ne? Šie bijuši unikāli svētki – pabeigta Daugavas stadiona skatītāju tribīņu rekonstrukcija, veikta Mežaparka Lielās estrādes pirmās kārtas rekonstrukcija, izveidota loģiska un baudāma svētku nedēļas norise... Un vēl tik daudz piedzīvots neaizmirstami labā un pozitīvā! Lai cik tālu esam šķiet nākamā, lielā tautas kopā sanākšana, tieši tagad ir īstais brīdis atskatīties uz aizvadītajiem svētkiem, neaizmirst veiksmes, kā arī atzīmēt nepieciešamos uzlabojamus.

“Dziesmu svētku biedrība” aicina Tevi - dziedātāj, dejotāj, diriģent, kolektīva vadītāj, koncertmeistar, klausītāj, skatītāj (neatkarīgi no tā, kas esi svētkos vai ko Tev tie nozīmē) - iesaistīties nākamo svētku brīnuma radīšanā. Apkopo savas domas, pieraksti svarīgo, izsapņo vēlamo un nāc talkā!

Līdz šī gada 10. augustam reģistrējies dziesmusvetkubiedriba.lv mājaslapā, dalība bez maksas. Iesaisties viedokļu un ideju apmaiņā 22./ 23./ 24. augustā attiecīgo nozaru tikšanās reizē Rīgā (nozaru darba grupu izveide). Laikā no 27. augusta līdz 16. septembrim pieņem lēmumus nozaru darba grupās un 22. septembrī apmeklē “Dziesmu svētku biedrība” biedru kopsapulci Rīgā (nozaru un biedrības kopsapulces vieta, laiks tiks precizēti.) Savukārt, jau 25. oktobrī esi Dziesmu svētku konferencē, ko organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) sadarbībā ar “Dziesmu svētku biedrība”.

Aicinām būt pozitīvi aktīvam un nestāvēt malā!

Dziesmu svētku biedrības valde:

Ints Teterovskis, Irīna Švarcbaha, Guna Trukšāne, Gints Ceplenieks, Jānis Ozols

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO