jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saitesAtlasīt
 
Pirmdiena, 2019. gada 04. februāris
Pieteikšanās WOMEX 2019 koncertiem, konferencēm, DJ samitam un filmu programmai līdz 22. martam

 

Sveicināti, etniskās mūzikas draugi!

Arī šogad nu jau 14. reizi Latvija piedalīsies pasaules lielākajā tradicionālai, world-music un starp tiem esošajai starpžanru mūzikai veltītajā gadatirgū - forumā WOMEX, kas notiks mums gandrīz kaimiņos - Tamperē, Somijā no 23. līdz 27. oktobrim. Latvijas stendu ar VKKF atbalstu ierīkos Latvijas Mūzikas informācijas centrs, šogad tas būs dubultliels, un tajā aicināti piedalīties visi interesenti.
Dalībnieku reģistrācija forumam vēl nav uzsākta, bet aicinām līdz 22. martam (līdz 1. martam lētāka piedāvājuma iesniegšanas maksa -15 EUR) pieteikties dalībai WOMEX 2019 koncertos (showcase), konferencēs, DJ samitā un filmu programmā, tādējādi gūstot iespēju parādīt savu veikumu nozares profesionāļiem no visas pasaules. 

Šis forums ir vieta, kur veidot kontaktus ar domubiedriem, sadarbības partneriem, izdevējiem, festivālu organizatoriem, kā arī gūt iedvesmu jauniem darbiem.  Pieteikšanās un vairāk informācijas: http://www.womex.com/take_part/proposals Ar cieņu, Vineta Romāne, LMIC WOMEX projekta koordinatore 26454974

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO