jaunumi par mums kalendārs komponisti interpreti
muzikoloģija institūcijas katalogi projekti saites 
Brošūras, katalogi  
 Konkursi
 Arēna
 ENSEMBLE 2010
 Publikācijas
 LMIC izdevumi
 Kompaktdiski
 Brošūras, katalogi

Komponistu brošūras: Pēteris Butāns, Maija Einfelde, Jānis Ivanovs, Juris Karlsons, Selga Mence, Pēteris Plakidis, Pēteris Vasks u. c.

 Pēteris Butāns    Maija Einfelde    Juris Karlsons    Selga Mence    Pēteris Vasks

Angļu valodā ar īsu biogrāfisku aprakstu, recenziju fragmentiem, nozīmīgāko darbu sarakstu un diskogrāfiju.

 

Dzimuši septiņdesmitajos  / 2003

Dzimuši septiņdesmitajos

Izdevums iepazīstina ar 11 jaunajiem komponistiem - Mārīti Dombrovsku, Andri Dzenīti, Ēriku Ešenvaldu, Rolandu Kronlaku, Jāni Petraškeviču u.c.

 

Brošūra Music In Latvia / 2004

Music in Latvia

Izdevums angļu valodā, kurā publicēts Arnolda Klotiņa vēsturisks pārskats par latviešu mūzikas attīstības gaitu, jaunā komponista Jāņa Petraškeviča skatījums uz pašreizējo mūzikas dzīves kopainu trīsdesmitgadnieka acīm, vairāku komponistu - Maijas Einfeldes, Artura Maskata, Pētera Plakida un Pētera Vaska - portretējumi, informācija par Latvijas mūzikas festivāliem, intervija ar Jaunās mūzikas festivāla Arēna valdes locekli, diriģentu Normundu Šnē un citi materiāli. Pielikumā - kompaktdisks.

 

Brošūra Music In Latvia 2005 / 2005

Music in Latvia 2005

Izdevums angļu valodā. 2005.gads tika pasludināts par Latviešu simfoniskās mūzikas gadu, jo svinējām pirmā latviešu simfoniskā opusa 125. gadskārtu. Tieši tāpēc Music in Latvia 2005 no visdažādākajiem rakursiem pievērsāmies tieši simfoniskajai mūzikai, rakstot gan par komponistiem-simfoniķiem (Jānis Mediņš, Jānis Ivanovs, Imants Kalniņš), gan par diriģentiem un orķestriem, gan par simfoniskās mūzikas attīstību Latvijā. Pielikumā - kompaktdisks.

 

Brošūra Music in Latvia 2007 / 2007

Music in Latvia 2007

Izdevums angļu valodā (64 lpp.). Intervijas ar komponistiem Mārtiņu Viļumu un Jāni Petraškeviču, veltījums jubilāriem - viengadniekiem Jānim Ivanovam un Volfgangam Dārziņam, raksti par Latvijas Nacionālo operu, orķestri Kremerata Baltica, Latvijas Radio kori, Iļģiem, Altera Veritas, izdevniecību Musica Baltica, disku apskats, mūzikas institūciju kontaktinformācija. Rakstu autori - Arnolds Klotiņš, Sandra Ņedvecka, Imants Mežaraups, Niks Gothams, Johens Breiholcs, Lilija Zobens, Guntars Pupa, Egils Kaljo u.c. Pielikumā - CD.

 

Latvijas komponistu skaņdarbu pirmatskaņojumi 2002. gadā / 2003

Latvijas komponistu skaņdarbu pirmatskaņojumi 2007. gadā

Izdevumā latviešu un angļu valodā pieejama informācija par 2002. gadā pirmatskaņotajiem Latvijas komponistu jaundarbiem.

 

Latvian Music First Performances 2003 - 2004 (selection) / 2005

Latvian Music First Performances

Izdevumā angļu valodā izlases veidā pieejama informācija par 2003. un 2004. gadā pirmatskaņotajiem latviešu komponistu jaundarbiem.

 

Latvian Music First Performances 2005 - 2006 (selection) / 2007

Latvian Music First Peformances

Izdevumā angļu valodā izlases veidā pieejama informācija par 2003. un 2004. gadā pirmatskaņotajiem latviešu komponistu jaundarbiem.

 

Sinfonia Lettica 125 / 2005

Sinfonia Lettica

Izdevums latviešu un angļu valodā. Arnolda Klotiņa un Arvīda Bomika sagatavoti materiāli par latviešu simfoniskās mūzikas vēsturi, kā arī simfoniskās mūzikas autoriem un atskaņotājiem - orķestriem un diriģentiem.

 

Contemporary Music In Latvia / 2005

Contemporary Music in Latvia

Izdevums angļu valodā iepazīstina ar nozīmīgākajiem laikmetīgās mūzikas interpretiem Latvijā - solistiem, ansambļiem, mūzikas institūcijām, koncertaģentūrām u.c.

 

Traditional/Folk/World-music/LATVIA. Recordings catalogue / 2006

Folkloras ierakstu katalogs, kas tika gatavots starptautiskajam pasaules mūzikas gadatirgum WOMEX 2006.

 

 

 

KNMC

 

 

 

 

      

 

 

  

 

Mūs atbalsta:

Latvijas Kultūras ministrijas LOGO